Návrh a cenová ponuka vykurovania
https://www.geotherm.sk/cenova-ponuka/
Mám záujem

PREČO SI VYBRAŤ TEPELNÉ ČERPADLO

Úspora nákladov vykurovanie
EKO vykurovanie
Dotácie na vykurovanie
Vykurovanie - investícia do budúcnosti

NAVRHNEME VÁM KOMPLEXNÉ, SPOĽAHLIVÉ
A ÚSPORNÉ RIEŠENIE

Inštalácia

Inštaláciu vedú koordinátori s vyškolenými odborníkmi, ktorí pracujú v 5 tímoch, aby sme dodržali termíny. Po inštalácii naši servisní technici spúšťajú systémy, zabezpečujúc optimálne fungovanie vykurovania, chladenia a ohrev teplej vody. Každému zákazníkovi poskytujeme školenie pri odovzdávaní systému a vysvetlíme základné nastavenie.

Dôležitá je pre nás kvalita a spoľahlivosť. Používame kvalitné zariadenia, materiály a nadštandardné izolácie, čo minimalizuje poruchy a opravy.

Tepelné čerpadlo inštalácia

Servis

Po dohode so zákazníkom pripájame diaľkovú správu systému do nášho servisného oddelenia, čo umožňuje rýchlu reakciu na potrebu servisu. Pred výpadkom zariadenia dokážeme diagnostikovať problém a poskytnúť pomoc na diaľku, čím minimalizujeme čas potrebný na osobný servisný výjazd.

Nezabúdame však ani na pravidelný servis. Naši odborníci sa postarajú o pravidelné kontroly a údržbu, aby vaše tepelné čerpadlo fungovalo bez problémov.

Tepelné čerpadlo servis

Poradenstvo

Náš prístup je individuálny a prispôsobujeme ho vašim potrebám, špecifikám a lokalite vášho domova. Na základe vašich údajov pripravíme návrh riešenia a cenovú ponuku.

Oddelenie projektov sa stará o každý krok od prípravy projektu až po montáž a inštaláciu zariadení. Pred začatím inštalácie vám poskytneme odborné poradenstvo, aby celý proces prebehol hladko a bez problémov.

Tepelné čerpadlo poradenstvo

Dotácie

Aktívne podporujeme získavanie dotácií zo zeleného fondu pre modernizáciu systémov vykurovania. Tieto dotácie sú dostupné pre fyzické osoby a majetky určené na bývanie.

Kontaktujte nás alebo navštívte náš showroom pre viac informácií o tom, ako môžete využiť dostupné dotácie na Slovensku pre tepelné čerpadlá a iné ekologické technológie vykurovania.

Tepelné čerpadlo financovanie a dotácie

AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA

Vykurovanie spolupráca
Návrh a cenová ponuka

PREČO GEOTHERM

PRI DLHODOBEJ INVESTÍCII STAVTE NA KVALITU

Tepelné čerpadlo skúsenosti a recenzie

Referencie

Prečítajte si príbehy našich spokojných zákazníkov, ktorí už využívajú tepelné čerpadlá vo svojich domovoch.

Prečítajte si recenzie našich spokojných zákazníkov na Google.

Tepelná pohoda pre každého
s jednoduchým a inteligentným ovládaním

Tepelné čerpadlo návrh vykurovanie a cena
Návrh a cenová ponuka