O nás – GEOTHERM Slovakia s.r.o.

Geotherm kontaktAko spoločnosť GEOTHERM Slovakia s.r.o. pôsobíme na trhu už viac ako 10 rokov, máme za sebou vyše 300 000 m2 inštalácií podlahového vykurovania a stovky namontovaných tepelných čerpadiel, kotlov a klimatizácií. Zameriavame sa na návrh a inštaláciu obnoviteľných zdrojov energie, energeticky úsporných systémov vykurovania/chladenia a vetrania.

Naše inštalácie navrhujeme a montujeme:

  • úsporné pre investora
  • šetrné k životnému prostrediu
  • určené k dlhodobej prevádzke
  • s inteligentným ovládaním

Tepelné čerpadlá, rekuperačné zariadenia a solárne zariadenia sú šetrné k životnému prostrediu. Inštalujeme zdravotechniku, úpravovne vody, centrálne vysávače, dodávame teplonosné a ochranné kvapaliny.

Geotherm špecialisti na vykurovanie a chladenieNašim zákazníkom ponúkame hi-tech technológie v špičkových zariadeniach. Zabezpečujeme profesionálny návrh, montáž a údržbu rôznych zdrojov vykurovania/chladenia, centrálneho vetrania a rekuperácie, prípravu TÚV, ale aj malých fotovoltaických elektrární. Každý náš zákazník požaduje kvalitu a práve tú zabezpečujeme výberom výrobkov a ich komponentov od renomovaných dodávateľov: VAILLANT, REHAU, STIEBEL ELTRON, NIBE, BUDERUS, OVENTROP či VIEGA, ktorých produkty a komponenty dosahujú vysokú kvalitu a sú obľúbené u našich zákazníkov vďaka ich modernému designu a prehľadnej obsluhe.

Geotherm vykurovanie budovNaši zamestnanci patria vďaka svojim skúsenostiam a znalostiam medzi špičku na slovenskom trhu. Proces návrhu, montáže i údržby zariadení je realizovaný na vysokej profesionálnej úrovni našimi odborníkmi ocenenými certifikátom EÚ – CERT.HP- určeným pre predaj, montáž a servis tepelných čerpadiel. Môžeme sa pochváliť aj členstvom v renomovanej skupine firiem Európskej asociácie tepelných čerpadiel EHPA.

Úspešnosť našej firmy však nemeriame podľa počtu certifikátov, ale podľa neustále sa rozrastajúcej skupiny našich spokojných zákazníkov. Budeme radi, ak sa k nim pridáte aj vy.
Veríme, že na našich stránkach nájdete informácie, ktoré hľadáte, prípadne nám napíšete, alebo nás prídete navštíviť osobne.

Vaši špecialisti na vykurovanie

Uložiť

Naši partneri

Povedali o nás

Na základe dlhoročnej spolupráce so spoločnosťou GEOTHERM Slovakia môžem potvrdiť vysokú technickú úroveň, zmysel pre detail a maximálnu serióznosť voči klientovi. Kvalitné materiály REHAU pre vykurovanie, chladenie a vodu tak ideálne dopĺňa aj kvalitná inštalácia.
Ing. Igor Krajčovič, riaditeľ divízie TZB, REHAU s.r.o.
S firmou GEOTHERM mám 8-ročné skúsenosti ešte z bývaleho zamestnania a vždy platili za stabilnú a na progresívne technológie orientovanú spoločnosť. Je veľký rozdiel ak si montážna firma podrobne vyberá a stojí si za výrobkami, ktoré do svojich systémov inštaluje. Preto som za spoločnosť Brilon a.s. veľmi rád, že kotly GEMINOX patria medzi preferované zdroje tepla firmy GEOTHERM.
Ing. Jan Kouba, obchodný riaditeľ SR, Brilon a.s.
Spätná odozva po servisnom zásahu
 
“Pána Opáleka hodnotím veľmi kladne. Príjemný človek, pedantný na svoju prácu. Naozaj, po jeho zásahu a vŕtaní to aj nejak vyzerá. A najviac oceňujem jeho ochotu, aj poradiť a ísť nad rámec svojich povinností, čo sa veľmi cení. V dnešnej dobe obzvlášť.”
Michal Magušin, zákazník

U nás si môžete prezrieť nové tepelné čerpadlá, moderné technológie vykurovania či vystrojenie hlbinného vrtu.


GEOTHERM Slovakia s.r.o. – predvádzacie priestory