Ocenenia a certifikáty

Naším cieľom je zákazníkovi poskytnúť široký sortiment špičkových energetických zariadení, zdrojov vykurovania a chladenia, fotovoltaických elektrární, vykurovacích a chladiacich systémov. Preto sme sa zamerali na poctivý výber renomovaných dodávateľov tých najkvalitnejších komponentov – NIBE, STIEBEL ELTRON, BUDERUS, SOLON, REHAU, OVENTROP, VIEGA a iné, ktoré sú pre našich zákazníkov zárukou spoľahlivosti, modernosti a vysokej kvality.

Vážime si každé získané ocenenie, ktoré nás posúva bližšie k zákazníkovi a pomáha budovať dôveru.

To všetko by, ale nebolo možné bez odborne zdatných profesionálnych pracovníkov či už vo sfére návrhu, projekcie alebo montáží. Kladieme dôraz na ich odbornú pripravenosť, vysokú kvalitu prevedenej práce a spoľahlivosť nami dodávaných zariadení.

Firma je držiteľom európskeho certifikátu EÚ-CERT.HP pre predaj, montáž a servis tepelných čerpadiel. Tým sme zároveň získali členstvo v Európskej asociácii tepelných čerpadiel EHPA.

To je cesta ako byť úspešný aj vo vysoko konkurenčnom prostredí.

Úspešnosť našej firmy však nemeriame len podľa počtu certifikátov, ale podľa neustále sa rozrastajúcej skupiny našich spokojných zákazníkov. Budeme radi, ak sa k nim pridáte aj vy.

Veríme, že na našich stránkach nájdete informácie, ktoré hľadáte, prípadne nám napíšete, alebo nás prídete navštíviť osobne.

Geotherm autorizovaný partner Zehnder ocenenie

Autorizovaný partner Zehnder 2019

Geotherm Vaillant

Vaillant Geotherm 2020

REHAU partner GEOTHERM

Geotherm je už dlhú dobu autorizovaným partnerom REHAU.

Predaj, montáž a servis tepelných čerpadiel

EÚ-CERT HP pre predaj, montáž a servis tepelných čerpadiel.

Najlepší predajca tepelných čerpadiel

Najlepší predajca tepelných čerpadiel STIEBEL ELTRON

predajca tepelnych cerpadiel

Predajca s najvyšším počtom inštalácií tepelných čerpadiel za rok 2014

predajca tepelných čerpadiel 2013

Najlepší predajca tepelných čerpadiel STIEBEL ELTRON za rok 2013

Predajca tepelných čerpadiel 2012

Predajca s najvyšším počtom inštalácií tepelných čerpadiel v roku 2012

Významný exportér

Významný exportér GEOTHERM Slovakia

Povedali o nás

V utorok 1. novembra 2016
Vyjadrujem poďakovanie firme Geotherm za promptné riešenia avizovaného tlaku v tepelnom čerpadle a zároveň aj za bezproblémovú  funkčnosť tepelného čerpadla  NIBE TM SPLIT od 15.9.2011.

J. Stašiak,  Vysoká pri Morave.

S firmou GEOTHERM mám 8-ročné skúsenosti ešte z bývalého zamestnania a vždy platili za stabilnú a na progresívne technológie orientovanú spoločnosť. Je veľký rozdiel ak si montážna firma podrobne vyberá a stojí si za výrobkami, ktoré do svojich systémov inštaluje. Preto som za spoločnosť Brilon a.s. veľmi rád, že kotly GEMINOX patria medzi preferované zdroje tepla firmy GEOTHERM.

Ing. Jan Kouba, obchodný riaditeľ SR, Brilon a.s.

Na základe dlhoročnej spolupráce so spoločnosťou GEOTHERM Slovakia môžem potvrdiť vysokú technickú úroveň, zmysel pre detail a maximálnu serióznosť voči klientovi. Kvalitné materiály REHAU pre vykurovanie, chladenie a vodu tak ideálne dopĺňa aj kvalitná inštalácia.

Ing. Igor Krajčovič, riaditeľ divízie TZB, REHAU s.r.o.

Ďakujeme.

Ocenenie v roku 2017

Nibe ocenenie - partner Geotherm