Výstavy a prezentácie GEOTHERM Slovakia s.r.o.

V relácii televízie JOJ sme predstavili výhody užívania tepelného čerpadla

vyhody tepelnych cerpadiel

Celá relácia TV JOJ Postavíme, opravíme …

Náš kolega Peťo Borčány predstavil možnosti, výhody a rozdelenie tepelných čerpadiel v relácii Postavíme, opravíme, zveľadíme. Pekne zhrnutá téma tepelných čerpadiel, príďte na osobné stretnutie a radi vám vysvetlíme všetky vaše otázky.
Reláciu nájdete v archíve TV JOJ.

V tretej minúte začína vstup z našich priestorov v ktorom sa dozviete základné informácie o fungovaní a výhodách tepelných čerpadiel.

Táto relácia je určená všetkým, ktorí sa chystajú stavať, rekonštruovať, opravovať zariaďovať, či inak zveľaďovať svoj domov. Každý týždeň ponúka divákom užitočné návody, remeselné postupy, ale aj rôzne tipy a triky odborníkov z oblasti stavebníctva, architektúry a bytového dizajnu. Sprievodcami relácie sú dvaja moderátori – Lucia Siposová a Richard Salay.

Časť relácie o tepelných čerpadlách si môžete pozrieť nižšie:
Reportáž o tepelných čerpadlách z relácie Postavíme, opravíme, zveľadíme.

Tepelné čerpadlo pre moderné a úsporné vykurovanie on Vimeo.

CONECO – RACIOENERGIA 2023

V dňoch 22. – 25. marca 2023 sme prezentovali tepelné čerpadlá na najväčšom veľtrhu v SR CONECO racioenergia. Ponúkli sme návštevníkom naše rady a skúsenosti s vykurovaním, chladením a vetraním pre moderné domy.

ISH Frankfurt

V dňoch 13. – 17. marca 2023 sme navštívili veľtrh ISH Frankfurt. Získali sme nové pohľady na úsporné energetické zariadenia moderných domov. ISH Frankfurt ponúka najkomplexnejší prehľad stavebnej a energetickej techniky vrátane klimatizácie a vetrania. Najnovšie produkty prezentovalo viac ako 2 400 vystavovateľov z  viac ako 65 krajín a na ploche veľkej 260 000 metrov štvorcových.

Aquatherm Nitra

V dňoch 7. – 10. februára 2023 sme boli na odbornom veľtrhu na Slovensku Aquatherm Nitra. Ide o medzinárodný odborný veľtrh vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

CONECO – RACIOENERGIA 2018

Na výstave CONECO Racioenergia 2018 v Bratislavskom výstavisku INCHEBA sme predstavili tepelné čerpadlá zem-voda, voda-voda a vzduch voda od renomovaných výrobcov NIBE, Stiebel Eltron, Vaillant aj IVT.

CONECO – RACIOENERGIA 2016

Na veľtrhu Coneco predstavíme viacero významných noviniek a inovácií z oblasti vykurovania

Coneco RacioenergiaNový rad tepelných čerpadiel flexoTHERM exclusiv je tichší a účinnejší než podobné zariadenia na trhu. Pochváliť sa môže energetickou účinnosťou A ++. Má inovovaný chladiaci okruh a integrovaný systém prípravy teplej vody. Rovnako ako všetky zelené iQ produkty, aj tepelné čerpadlá flexoTHERM exclusiv možno ovládať pomocou smartfónu.

Na slovenský trh postupne uvedieme novú generáciu inteligentných spotrebičov Green iQ od nemeckého výrobcu Vaillant, ktoré sú zároveň maximálne šetrné k životnému prostrediu. Ide o výrobky s najvyššou mierou udržateľnosti po celú dobu ich životnosti – od výroby, efektívneho fungovania v domácnosti, až po ich recykláciu. Všetky produkty Green iQ možno ľahko kombinovať s plynovými kotlami, rekuperáciami a so solárnymi systémami. Zariadenia sú tiež Wi-Fi kompatibilné, majú integrované internetové rozhranie.

Výrazný krok vpred predstavujú nové inteligentné regulátory a mobilné aplikácie, ktoré predstavíme na veľtrhu Coneco. Okrem nového regulátora multiMATIC 700 umožnia väčšie pohodlie členom domácnosti, nové aplikácie pre ovládanie vykurovania, vetrania, chladenia i prípravy teplej úžitkovej vody.

Otvorenie druhého kola dotácií OZE na nami dodávanej stavbe – ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM2 kolo dotacie oze

Druhé kolo dotácií bolo spustené 1. 2. 2016 na stavbe, kde sme dodávali vykurovacie zariadenie a inštalovali podlahové vykurovanie.

Slávnostné otvorenie prebehlo za prítomnosti predsedu vlády, ministra hospodárstva a nášho kolegu Petra Borčányho ako zástupcu dodávateľa.

Na tlačovej konferencii boli predstavené podrobnosti druhého dotačného kola.

CONECO – RACIOENERGIA 2015

Na veľtrhu CONECO Racioenergia 2015 sme získali ocenenie za vystavované exponáty tepelných čerpadiel a vykurovania.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Odborný návrh a cenová ponuka …

Návrh a cenová ponuka na moderné vykurovanie, vetranie aj chladenie. Tepelné čerpadlá, vetranie s rekuperáciou, stropné chladenie …