Klimatizácie TOSHIBA a GREE

Moderné klimatizácie sú vhodné pre celoročné použitie, slúžia hlavne na klimatizáciu a vykurovanie obytných priestorov, prípadne kancelárií, ale aj na náročné aplikácie ako sú chladenie serverových miestností, alebo udržiavanie stálej teploty v laboratóriách.

ToshibaKlimatizácie sú vybavené už v základnej výbave mechanickými filtrami ktoré odstraňujú prach a pevné častice zo vzduchu. Ďalšie elektrostatické a uhlíkové filtre sú schopné zachytávať peľ a zabrániť množeniu baktérií i vírusov v interiéri. Fotokatalytické filtre majú za úlohu okrem ničenia mikroorganizmov odstrániť aj cigaretový dym a ďalšie pachy. Do klimatizácie sa môžu používať aj špeciálne antibakteriálne filtre s protiplesňovým efektom a tým plnia funkciu vysoko účinných čističiek vzduchu. Čisteniu filtrov klimatizácie venujte zvýšenú pozornosť, pretože ich zanesením sa stanú nefunkčnými a naopak potom ich použitie Vám môže viac uškodiť ako osožiť.

Väčšina bytových klimatizácií sa skladá z viacerých prvkov a to z vonkajšej kondenzačnej a vnútornej klimatizačnej jednotky – takéto riešenie sa nazýva splitová klimatizácia. Ak na jednu vonkajšiu jednotku máme pripojených viacero vnútorných jednotiek klimatizácie pomocou nezávislých potrubí hovoríme o multi-splitovej klimatizácii a ak máme na jednu vonkajšiu jednotku pripojených viac vnútorných jednotiek pomocou centrálneho a postupne rozvetvovaného rozvodu hovoríme o centrálnej (VRV) klimatizácii.

Klimatizácie GREEKlimatizácie GREE je značka výrobcu, ktorý vyrába vysoko kvalitné klimatizačné zariadenia pre obytné a komerčné účely už mnoho rokov. Moderný design, technológie a kvalitné prevedenie.

Klimatizácie TOSHIBAKlimatizácie TOSHIBA vďaka svojej vysokej flexibilite sú určené pre chladenie a vykurovanie moderných budov. Tieto jednotky sú špičkou medzi klimatizačnými jednotkami vďaka svojej flexibilite, šetreniu energiou atď…

Väčšinu klimatizácií možno nainštalovať bez väčších stavebných zásahov. Vnútorné klimatizačné jednotky sa obvykle montujú pod strop a to nástenné alebo podstropné, alebo pod okno a to podparapetné klimatizačné jednotky. Vonkajšie jednotky je možné umiestniť na vonkajšiu stenu domu, na balkón, terasu alebo priamo na strechu.

Pri výbere typu a vhodného výkonu klimatizácie vychádzame z reálnych parametrov miestností a reálny výkon klimatizácie Vám najlepšie určí náš odborník. Vyplňte jednoduchý formulár na našej stránke Ponuka zdarma a naši odborníci vám navrhnú najvhodnejší typ klimatizácie a vypracujú cenovú ponuku na zariadenie a montáž.

Uložiť