Klimatizácie TOSHIBA a GREE

Moderné klimatizácie sú vhodné pre celoročné použitie, slúžia hlavne na klimatizáciu a vykurovanie obytných priestorov, prípadne kancelárií, ale aj na náročné aplikácie ako sú chladenie serverových miestností, alebo udržiavanie stálej teploty v laboratóriách.

Toshiba

Väčšina klimatizácií sa skladá z vonkajšej kondenzačnej a vnútornej klimatizačnej jednotky – toto riešenie sa nazýva splitová klimatizácia. Ak na jednu vonkajšiu jednotku máme pripojených viacero vnútorných jednotiek klimatizácie pomocou nezávislých potrubí hovoríme o multi-splitovej klimatizácii. Centrálna (VRV) klimatizácia má na jednu vonkajšiu jednotku pripojených viac vnútorných jednotiek pomocou centrálneho a postupne rozvetvovaného rozvodu.

Klimatizácie GREEKlimatizácie GREE je značka výrobcu, ktorý vyrába kvalitné klimatizačné zariadenia pre obytné a komerčné účely už mnoho rokov. Ponúkajú moderný design, technológie a kvalitné prevedenie.

Klimatizácie TOSHIBAKlimatizácie TOSHIBA vďaka svojej vysokej flexibilite sú určené pre chladenie a vykurovanie moderných budov. Tieto jednotky sú špičkou medzi klimatizačnými jednotkami vďaka svojej flexibilite, šetreniu energiou atď…

Klimatizácie sú vybavené už v základnej výbave mechanickými filtrami ktoré odstraňujú prach a pevné častice zo vzduchu. Ďalšie elektrostatické a uhlíkové filtre sú schopné zachytávať peľ a zabrániť množeniu baktérií i vírusov v interiéri. Fotokatalytické filtre majú za úlohu okrem ničenia mikroorganizmov odstrániť aj cigaretový dym a ďalšie pachy. Do klimatizácie sa môžu používať aj špeciálne antibakteriálne filtre s protiplesňovým efektom a tým plnia funkciu vysoko účinných čističiek vzduchu. Čisteniu filtrov klimatizácie venujte zvýšenú pozornosť, pretože ich zanesením sa stanú nefunkčnými a naopak potom ich použitie Vám môže viac uškodiť ako osožiť.

Väčšinu klimatizácií možno nainštalovať bez väčších stavebných zásahov. Vnútorné klimatizačné jednotky sa obvykle montujú pod strop a to nástenné alebo podstropné, alebo pod okno a to podparapetné klimatizačné jednotky. Vonkajšie jednotky je možné umiestniť na vonkajšiu stenu domu, na balkón, terasu alebo priamo na strechu.

Pri výbere typu a vhodného výkonu klimatizácie vychádzame z reálnych parametrov miestností a reálny výkon klimatizácie Vám najlepšie určí náš odborník. Vyplňte jednoduchý formulár na našej stránke Ponuka zdarma a naši odborníci vám navrhnú najvhodnejší typ klimatizácie a vypracujú cenovú ponuku na zariadenie a montáž.

Uložiť