WC Geberit

Systémové riešenia Geberit v oblasti sanitárnych a potrubných systémov sú známe na celom svete.Geberit logo Značkové výrobky Geberit predstavujú vysokú kvalitu, dlhú životnosť a moderný dizajn.

Presnosť, know-how a inovácie charakterizujú výrobky a systémy značky Geberit. Kvalitu produktov vytvárajú už celé generácie od roku 1874. Know-how zo Švajčiarska je synonymom kvality a dokonalosti až do posledného detailu.

Všetko, čo Geberit vyvíja a vyrába, ponúka maximálnu spoľahlivosť, hospodárnosť a udržateľnosť. Výrobky a systémy značky Geberit sú používané po celom svete – od Špicbergov po Austráliu a od malých chalúp až po najväčšie a najvyššie budovy na svete. Sú to výsledky premyslených technológií, ktoré dávajú architektom a vlastníkom budov pri plánovaní úplnú slobodu.

WC systémy Geberit – všetko musí dokonale ladiťGeberit WC

WC systémy Geberit ponúkajú všetko, čo je potrebné pre bezpečnú inštaláciu vašich sanitárnych zariadení. Skryté podomietkové systémy vytvárajú viac priestoru v kúpeľni a poskytujú elegantný vzhľad. Dômyselné splachovacie riešenia a úsporné súpravy prispievajú k zníženiu spotreby vody. Elegantné ovládacie tlačidlá Geberit alebo inovatívne sanitárne moduly Geberit Monolith pre WC prispievajú k výnimočnému dizajnu. So zariadením Geberit AquaClean, t.j. WC, ktoré vaše spodné partie čistí pomocou vody, prinesiete hygienický štandard zajtrajška do vašej kúpeľne už dnes.

Kompletné zariadenia, pri ktorých všetko funguje v harmónii
Od spoločnosti Geberit dostanete kompletné zariadenia pre WC, v ktorých je spojený dizajn s funkčnosťou. Zároveň sa pri výrobkoch Geberit môžete spoľahnúť na povestnú švajčiarsku kvalitu, ktorá sa zakladá na dlhoročných skúsenostiach.

Bezdotykové /senzorom ovládané/ tlačidlá Geberit

 • Senzoricky ovládaná elektronická aktivácia spláchnutia.
 • Úsporné splachovanie na dve množstvá vody.
 • Možnosť manuálneho ovládania splachovania.
 • V ponuke aj ovládanie splachovania pisoárov.
 • Napájanie z batérie alebo zo siete.

Oddialené splachovanie – tlačidlá umiestnené mimo nádržky

Ďalšou možnosťou je oddialené/vzdialené/ ovládanie splachovania Geberit Omega70, ktoré je vybavené servo jednotkou a môžete ho umiestniť kdekoľvek budete potrebovať do vzdialenosti dvoch metrov od splachovacej nádržky. Servisný otvor splachovacej nádržky je ale dôležité zachovať. Geberit ponúka kryty z rôznych materiálov a farieb vrátane verzie určenej na vyplnenie vlastným obkladom kúpeľne.

Geberit vzdialené tlačidlá

Splachovacie tlačidlo Geberit Omega60 – zarovnané s povrchom steny

Niektoré tlačidlá splachovania Geberit sú zapustené do steny tak, aby lícovali s jej povrchom. Tento inovatívny dizajn nemá žiadne vystúpené hrany a iné rušivé prvky. Tlačidlo Omega60, ktoré lícuje s povrchom steny, získalo ocenenie za dizajn. Vysoko kvalitné materiály ako sklo a kov zaručujú elegantný vzhľad.

Geberit tlačítko zarovnané s povrchom steny

Geberit AquaClean 8000plus

Geberit AquaClean 8000plus je najluxusnejší bidet radu AquaClean. Prúd čistej vody Vám poskytne kvalitu intímnej očisty a početné ďalšie funkcie prehĺbia Váš užívateľský pocit. Geberit AquaClean 8000plus je  vybavený oscilujúca sprchou. Rovnomerné pohyby vodného prúdu vpred a vzad sa postarajú o obzvlášť dôkladné očistenie intímnych partií. Počas sprchovania sa prúd postupne ochladzuje, čo má osviežujúci účinok, podporuje krvný obeh a pri zápche môže povzbudiť činnosť hrubého čreva.

Dámska sprcha – jemne perlivá sprcha pre intímnu hygienu ženy čistí obzvlášť šetrne a nežne.

Sprchové rameno je pred a po každom použití opláchnuté čistou vodou. Povrchová úprava na keramike misy zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, a preto sa ľahko udržuje v čistote. Po osprchovaní Vás šetrne osuší prúd príjemne teplého vzduchu s nastaviteľnou teplotou. Individuálne nastavenia sú možné všetky funkcie, od polohy sprchovacieho ramena cez teplotu a intenzitu vodného prúdu až po fén nastavovať podľa vlastných pocitov a prianí.

 • Kompletné zariadenie pre dokonalý komfort
 • Sýty a jemný sprchovací prúd vody
 • Prispôsobiteľný tlak vody a teplota sprchového prúdu
 • Masážna sprcha, dámska sprcha a oscilujúci sprchovací prúd
 • Odsávanie zápachu pre svieže ovzdušie v kúpeľni
 • Jemné sušenie príjemne teplým vzduchom
 • Diaľkové ovládanie pre individuálne nastavenie funkcií
 • Sedadlo a poklop s pomalým zatváraním a jemným zastavením pri otváraní

geberit bidet aquaclean

Priemerná spotreba vody / ako ušetriť za vodu

Priemerná spotreba vody v domácnosti – ako ušetriť za vodu

Geberit – výmena vypúšťacieho ventilu

Podomietkový WC systém Geberit je spravený veľmi dobre a kvalitne. Ale v priebehu niekoľkých rokov môže byť potrebné vymeniť hlavné tesnenie vypúšťacieho ventilu. Táto výmena je jednoduchá a trvá cca 5  min. Je však potrebné vedieť ako a kde jednotlivé časti do seba zapadajú, a ako ich odistiť a vybrať. Na nasledujúcom videu si môžete pozrieť vnútorné uchytenie vypúšťacieho ventilu. Tesnenie je natiahnuté v drážke a nachádza sa v spodnej časti ventilu.

Geberit Sigma 8cm (2016)

Geberit Kombifix/Duofix vypúšťací ventil

Kúpelňové inšpirácie GEBERIT

Geberit kupelna

inšpirácie GEBERIT

Geberit v kombinácii s drevom

Geberit bezdotykové tlačidlá

Geberit v podkroví

Geberit retro