WC Geberit

Geberit logoSystémové riešenia Geberit v oblasti sanitárnych a potrubných systémov sú známe na celom svete. Značkové výrobky Geberit predstavujú vysokú kvalitu, dlhú životnosť a moderný dizajn.

Presnosť, know-how a inovácie charakterizujú výrobky a systémy značky Geberit. Kvalitu produktov vytvárajú už celé generácie od roku 1874. Know-how zo Švajčiarska je synonymom kvality a dokonalosti až do posledného detailu.

Všetko, čo Geberit vyvíja a vyrába, ponúka maximálnu spoľahlivosť, hospodárnosť a udržateľnosť. Výrobky a systémy značky Geberit sú používané po celom svete – od Špicbergov po Austráliu a od malých chalúp až po najväčšie a najvyššie budovy na svete. Sú to výsledky premyslených technológií, ktoré dávajú architektom a vlastníkom budov pri plánovaní úplnú slobodu.

Geberit WCWC systémy Geberit – všetko musí dokonale ladiť

WC systémy Geberit ponúkajú všetko, čo je potrebné pre bezpečnú inštaláciu vašich sanitárnych zariadení. Skryté podomietkové systémy vytvárajú viac priestoru v kúpeľni a poskytujú elegantný vzhľad. Dômyselné splachovacie riešenia a úsporné súpravy prispievajú k zníženiu spotreby vody. Elegantné ovládacie tlačidlá Geberit alebo inovatívne sanitárne moduly Geberit Monolith pre WC prispievajú k výnimočnému dizajnu. So zariadením Geberit AquaClean, t.j. WC, ktoré vaše spodné partie čistí pomocou vody, prinesiete hygienický štandard zajtrajška do vašej kúpeľne už dnes.

Kompletné zariadenia, pri ktorých všetko funguje v harmónii
Od spoločnosti Geberit dostanete kompletné zariadenia pre WC, v ktorých je spojený dizajn s funkčnosťou. Zároveň sa pri výrobkoch Geberit môžete spoľahnúť na povestnú švajčiarsku kvalitu, ktorá sa zakladá na dlhoročných skúsenostiach.

Bezdotykové /senzorom ovládané/ tlačidlá Geberit

 • Senzoricky ovládaná elektronická aktivácia spláchnutia.
 • Úsporné splachovanie na dve množstvá vody.
 • Možnosť manuálneho ovládania splachovania.
 • V ponuke aj ovládanie splachovania pisoárov.
 • Napájanie z batérie alebo zo siete.

Oddialené splachovanie – tlačidlá umiestnené mimo nádržky

Ďalšou možnosťou je oddialené/vzdialené/ ovládanie splachovania Geberit Omega70, ktoré je vybavené servo jednotkou a môžete ho umiestniť kdekoľvek budete potrebovať do vzdialenosti dvoch metrov od splachovacej nádržky. Servisný otvor splachovacej nádržky je ale dôležité zachovať. Geberit ponúka kryty z rôznych materiálov a farieb vrátane verzie určenej na vyplnenie vlastným obkladom kúpeľne.

Geberit vzdialené tlačidlá

Splachovacie tlačidlo Geberit Omega60 – zarovnané s povrchom steny

Niektoré tlačidlá splachovania Geberit sú zapustené do steny tak, aby lícovali s jej povrchom. Tento inovatívny dizajn nemá žiadne vystúpené hrany a iné rušivé prvky. Tlačidlo Omega60, ktoré lícuje s povrchom steny, získalo ocenenie za dizajn. Vysoko kvalitné materiály ako sklo a kov zaručujú elegantný vzhľad.

Geberit tlačítko zarovnané s povrchom steny

Geberit AquaClean 8000plus

 • Kompletné zariadenie pre dokonalý komfort
 • Sýty a jemný sprchovací prúd vody
 • Prispôsobiteľný tlak vody a teplota sprchového prúdu
 • Masážna sprcha, dámska sprcha a oscilujúci sprchovací prúd
 • Odsávanie zápachu pre svieže ovzdušie v kúpeľni
 • Jemné sušenie príjemne teplým vzduchom
 • Diaľkové ovládanie pre individuálne nastavenie funkcií
 • Sedadlo a poklop s pomalým zatváraním a jemným zastavením pri otváraní

geberit bidet aquaclean

Máte záujem o podrobné informácie o ponúkanom zariadení?

Ak máte záujem o ďalšie informácie o niektorom zariadení ktoré ponúkame, neváhajte nás kontaktovať. Môžte použiť aj nižšie pripravený formulár, nezabudnite napísať o aké zariadenie sa jedná.

  Meno
  E-mail

  Mám záujem o podrobné informácie o zariadeníMám záujem o cenovú ponuku

  Súhlas so spracovaním osobných údajov *
  Zaujímam sa o/uveďte zariadenie/:
   
  Pred odoslaním prosím opíšte text z obrázka (kontrola proti SPAM)

  captcha

  Geberit – výmena vypúšťacieho ventilu

  Podomietkový WC systém Geberit je spravený veľmi dobre a kvalitne. Ale v priebehu niekoľkých rokov môže byť potrebné vymeniť hlavné tesnenie vypúšťacieho ventilu. Táto výmena je jednoduchá a trvá cca 5  min. Je však potrebné vedieť ako a kde jednotlivé časti do seba zapadajú, a ako ich odistiť a vybrať. Na nasledujúcom videu si môžete pozrieť vnútorné uchytenie vypúšťacieho ventilu. Tesnenie je natiahnuté v drážke a nachádza sa v spodnej časti ventilu.

  Geberit Sigma 8cm (2016)

  Geberit Kombifix/Duofix vypúšťací ventil

  Kúpelňové inšpirácie GEBERIT

  Geberit kupelna

  inšpirácie GEBERIT

  Geberit v kombinácii s drevom

  Geberit bezdotykové tlačidlá

  Geberit v podkroví

  Geberit retro