Nibe, ┼ív├ędske tepeln├ę ─Źerpadl├íDot├ície 2024

Dot├ícia na tepeln├ę ─Źerpadlo a┼ż do v├Ż┼íky 3800 ÔéČ

Dot├ície OZE 2023 umo┼ż┼łuj├║ z├şska┼ą podporu na in┼ítal├íciu tepeln├Żch ─Źerpadiel, ktor├ę patria medzi obnovite─żn├ę zdroje energie.

Nepreme┼íkajte pr├şle┼żitos┼ą z├şska┼ą kvalitn├ę tepeln├ę ─Źerpadlo za v├Żhodn├║ cenu. V├Ż┼íka mo┼żnej dot├ície je a┼ż 3800 ÔéČ a je z├ívisl├í do v├Żkonu zariadenia a splnenia ─Ćal┼í├şch podmienok (pri prechode z pevn├ęho paliva a┼ż 4370 ÔéČ). Vyu┼żite na┼íu pomoc pri z├şskan├ş dot├ície na in┼ítal├íciu tepeln├ęho ─Źerpadla.

Vypl┼łte kr├ítky formul├ír a na┼íi odborn├şci V├ím navrhn├║ najvhodnej┼í├ş typ tepeln├ęho ─Źerpadla /vykurovania/. N├ívrh a cenov├║ ponuku v├ím po┼íl├║ s vy─Ź├şslenou ┼ít├ítnou dot├íciou.

Tepeln├ę ─Źerpadlo je zariadenie, ktor├ę vyu┼ż├şva teplo z exteri├ęru. Je ur─Źen├ę najm├Ą pre n├şzkoteplotn├ę vykurovacie syst├ęmy – podlahov├ę, stenov├ę alebo stropn├ę vykurovanie, v domoch s dobrou tepelnou izol├íciou. Tepeln├ę ─Źerpadlo umo┼ż┼łuje ├║sporne chladi┼ą objekt v letn├Żch mesiacoch. V─Ćaka efekt├şvnemu vyu┼ż├şvaniu obnovite─żnej energie zni┼żuj├║ tepeln├ę ─Źerpadl├í prev├ídzkov├ę n├íklady dom├ícnosti na vykurovanie a pr├şpravu teplej vody.

Pre─Źo tepeln├ę ─Źerpadlo zna─Źky NIBE?

Tradi─Źn├Ż ┼ív├ędsky v├Żrobca tepeln├Żch ─Źerpadiel NIBE je na trhu cez 30 rokov. Na rozdiel od in├Żch sa venuje v├Żlu─Źne v├Żrobe tepeln├Żch ─Źerpadiel,
─Źo sa odr├í┼ża na kvalite, neust├ílom v├Żvoji a novink├ích, ktor├ę prin├í┼íaj├║ na trh.

Naj├║spornej┼íie tepeln├ę ─Źerpadl├í na trhu

Tepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE syst├ęm vzduch-voda pracuj├║ efekt├şvne a┼ż do vonkaj┼íej teploty -20┬░C, ─Źo ich rad├ş medzi ├║pln├║ technologick├║ ┼ípi─Źku trhu. Tento syst├ęm pon├║ka ├║plne komfortn├Ż zdroj tepla, teplej vody, ohrev baz├ęnu at─Ć.

Vysok├ę COP a n├şzka spotreba energie

COP n├ím ukazuje pomer medzi vlo┼żenou energiou a z├şskanou energiou na vykurovanie. Sk├┤r ako sa rozhodnete, ktor├Ż syst├ęm zvoli┼ą, potrebujete pozna┼ą ro─Źn├ę energetick├ę po┼żiadavky v├í┼ího domu.

NIBE pon├║ka ┼íirok├Ż v├Żber pr├şslu┼íenstva a kompletn├Żch vn├║torn├Żch a vonkaj┼í├şch modulov. V┼íetky ─Źasti optimalizovan├ę k vysokej ├║─Źinnosti a maxim├ílnym ├║spor├ím.

NIBE je ved├║cim hr├í─Źom v odbore vykurovania v Eur├│pe, ─Źo je dan├ę aj t├Żm, ┼że NIBE tepeln├ę ─Źerpadl├í s├║ kon┼ítruovan├ę tak, aby obst├íli aj v t├Żch najchladnej┼í├şch ┼ív├ędskych podmienkach.

Tepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE

NIBE HEATING NIBE tepeln├ę ─Źerpadl├íje najv├Ą─Ź┼í├şm v├Żrobcom zariaden├ş pre vykurovanie rodinn├Żch domov v┬á┼ákandin├ívii a jednotka na trhu s┬áohrieva─Źmi vody a tepeln├Żmi ─Źerpadlami v┬ásevernej Eur├│pe.┬áTepeln├ę ─Źerpadl├í umo┼ż┼łuj├║ ohrev teplej vody, vykurovanie, ohrev baz├ęnu, chladenie /niektor├ę aj vetranie/ a to v┼íetko ve─żmi ├║sporn├Żm sp├┤sobom, ┼íetrn├Żm k┬á┼żivotn├ęmu prostrediu. Cel├Żm radom funkci├ş zais┼ąuj├║ komfortn├║ kl├şmu v┬áobytn├Żch priestoroch.

┼áv├ędske tepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE syst├ęm zem-voda s├║ naj├║spornej┼í├şmi tepeln├Żmi ─Źerpadlami na trhu. ┼áv├ędske tepeln├ę ─Źerpadlo NIBE F 1145/1245ÔÇô10 pracuje s┬ávykurovac├şm faktorom 5,04┬ápri 0/35┬░C.

NIBE - ┼áv├ędske tepeln├ę ─Źerpadl├íTepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE syst├ęm vzduch-voda pracuj├║ efekt├şvne a┼ż do vonkaj┼íej teploty┬á-20┬░C, ─Źo ich rad├ş medzi ├║pln├║ technologick├║ ┼ípi─Źku trhu. Tento syst├ęm pon├║ka ├║plne komfortn├Ż zdroj tepla, teplej vody, ohrev baz├ęnu┬áat─Ć.

NIBE pon├║ka ┬á┼íirok├Ż v├Żber pr├şslu┼íenstva a kompletn├Żch vn├║torn├Żch a vonkaj┼í├şch modulov. V┼íetky ─Źasti s├║ optimalizovan├ę k vysokej ├║─Źinnosti a dosiahnutiu maxim├ílnych ├║spor. Sk├┤r ako sa rozhodnete, ktor├Ż syst├ęm zvoli┼ą, potrebujete pozna┼ą ro─Źn├ę energetick├ę po┼żiadavky v├í┼ího domu. Po┼żiadajte odborn├şka, aby vypo─Ź├ştal energetick├ę po┼żiadavky v├í┼ího domu a navrhol ide├ílnu in┼ítal├íciu.

Ulo┼żi┼ą

Tepeln├ę ─Źerpadl├í zem-voda
Tepeln├ę ─Źerpal├í vzduch-voda
Tepeln├ę ─Źerpadl├í na ohrev teplej vody
Tepeln├ę ─Źerpadl├í ventila─Źn├ę

NIBE je ved├║cim hr├í─Źom v odbore vykurovania v Eur├│pe, ─Źo je dan├ę aj t├Żm, ┼że NIBE tepeln├ę ─Źerpadl├í s├║ navrhnut├ę tak, aby pracovali aj v chladn├Żch┬á podmienkach kraj├şn na severe Eur├│py.

NIBE obr├ízok tepeln├ęho ─Źerpadla

Ventila─Źn├ę tepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE syst├ęm vzduch-voda s├║ jedine─Źn├ę predov┼íetk├Żm pre n├şzkoenergetick├║ v├Żstavbu, kde v┬ájednej kompaktnej jednotke m├íte zaisten├ę vykurovanie, ohrev vody a riaden├ę vetranie so sp├Ątn├Żm ziskom energie.

Tepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE rad ÔÇ×SÔÇť

tepeln├ę ─Źerpadlo pre inteligentn├║ dom├ícnos┼ą NIBE SNov├ę inteligentn├ę a ├║sporn├ę v├Żrobky NIBE rad „S“

Najnov┼íie tepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE u─żah─Źuj├║ ka┼żdodenn├Ż ┼żivot v─Ćaka mnoh├Żm chytr├Żm funkci├ím a teplo, chladenie i pr├şsun ─Źerstv├ęho vzduch tak mo┼żno ─żahko prisp├┤sobi┼ą osobn├Żm denn├Żm potreb├ím a ─Źinnostiam. Pr├íve v─Ćaka chytr├Żm funkci├ím v├ím tepeln├ę ─Źerpadlo v┼żdy poskytne po┼żadovan├ę pohodlie a spotrebuje ─Źo najmenej energie. Rad ÔÇ×SÔÇť sa ─Ćalej vyzna─Źuje elegantn├Żm ┼íkandin├ívskym a nad─Źasov├Żm dizajnom. Objavte nov├Ż rad NIBE ÔÇ×SÔÇť.

Tepeln├ę ─Źerpadl├í a pr├şslu┼íenstvo rad NIBE ÔÇ×SÔÇť s├║ doteraz na┼íimi najinteligentnej┼í├şmi produktmi a poskytuj├║ jedine─Źn├Ż komfort u┼ż├şvania a b├Żvania.


Vysok├Ż vykurovac├ş faktor
N├şzka hlu─Źnos┼ą tepeln├Żch ─Źerpadiel
Inteligentn├ę v├Żrobky NIBE rad ÔÇťSÔÇŁ
┼áv├ędsky v├Żvoj a ┼ív├ędska technol├│gia

Neviete, ktor├ę ─Źerpadlo je pre v├ís vhodn├ę?
Nechajte si poradi┼ą od na┼íich odborn├şkov.

Z├şska┼ą odborn├Ż n├ívrh zdarma

22 d├┤vodov pre─Źo tepeln├ę ─Źerpadlo od NIBE

 1. Najvyššie vykurovacie faktory na svetovom trhu COP 5,04 (pri 0/35°C  FIGHTER 1240-10).
 2. N├şzke tepeln├ę straty z├ísobn├şkov pre ohrev vody pou┼żit├şm kvalitnej tepelnej izol├ície.
 3. Bez├║dr┼żbov├ę meden├ę z├ísobn├şky teplej vody so zabudovanou ochranou proti legionelle.
 4. Pr├şprava teplej vody len kompresorom do 65┬░C.
 5. NIBE v┼żdy uv├ídza pravdiv├ę technick├ę parametre.
 6. Vysok├í kvalita, n├şzka cena, n├şzke prev├ídzkov├ę n├íklady.
 7. ┼áv├ędsky v├Żvoj a ┼ív├ędska technol├│gia.
 8. V├Żroba tepeln├Żch ─Źerpadiel NIBE je certifikovan├í pod─ża ISO 9001 a ISO 14001.
 9. NIBE je stabiln├Ż ┼ív├ędsky koncern, k├│tovan├Ż na burze v ┼átokholme u┼ż od roku 1982.
 10. Najvy┼í┼í├ş vykurovac├ş faktor docielen├Ż optimaliz├íciou pou┼żit├Żch komponentov chladiaceho okruhu.
 11. Priemern├í preuk├ízan├í ┼żivotnos┼ą zariaden├ş je viac ne┼ż 20 rokov.
 12. Tepeln├ę ─Źerpadl├í vzduch – voda s┬áefekt├şvnou funkciou do vonkaj┼íej teploty – 20┬░C.
 13. Jednoduch├í kombin├ícia so sol├írnymi syst├ęmami
 14. V cene NIBE tepeln├Żch ─Źerpadiel je ako ┼ítandard, jednotka m├Ąkk├ęho ┼ítartu kompresoru.
 15. Ve─żk├ę mno┼żstvo modelov umo┼ż┼łuje ─żahk├Ż v├Żber spr├ívneho typu.
 16. Rozsiahle pr├şslu┼íenstvo umo┼ż┼łuje efekt├şvne vyu┼żitie pre ohrev baz├ęnu, chladenia …
 17. N├şzka hlu─Źnos┼ą tepeln├Żch ─Źerpadiel NIBE – maxim├ílny d├┤raz na odhlu─Źnenie.
 18. Individu├ílny pr├şstup ku ka┼żd├ęmu z├íujemcovi umo┼ż┼łuje r├Żchle rie┼íenie technick├Żch ot├ízok a servisu.
 19. Poctivo vybran├ş dod├ívatelia komponentov (GRUNDFOS, DANFOSS, MITSUBISHI at─Ć.).
 20. Aj pri najv├Ą─Ź┼í├şch typoch je v┼żdy obsah chladiva ni┼ż┼í├ş ne┼ż 3 kg, ─Źo nevy┼żaduje pravideln├║ ro─Źn├║ kontrolu.
 21. A┼ż 10 rokov z├íruka na kompresor a 5 rokov na tepeln├ę ─Źerpadlo NIBE.
 22. NIBE je l├şdrom na eur├│pskom trhu.

┼áv├ędske tepeln├ę ─Źerpadl├í NIBE syst├ęm zem-voda s├║ naj├║spornej┼í├şmi tepeln├Żmi ─Źerpadlami na trhu.

 

Modern├ę tepeln├ę ─Źerpadlo NIBE F2120 – robustn├ę vyhotovenie – tich├ę v celom rozsahu v├Żkonu

Tepeln├ę ─Źerpadlo NIBE F2120

NIBE Tepeln├ę ─Źerpadl├í vzduch / voda jedine─Źn├í ├║rove┼ł ├║─Źinnosti!

Fungovanie tepeln├ęho ─Źerpadla

Princ├şp fungovania tepeln├ęho ─Źerpadla je zn├ímy u┼ż viac ako 100 rokov.┬á Tepeln├ę ─Źerpadlo pou┼ż├şva – odober├í teplo z exteri├ęru do chladiva. Kompresor stla─Ź├ş chladivo na vysok├Ż tlak a t├Żm ho zohreje – teplo sa vyu┼żije pre vykurovanie, ohrev vody a pod. N├ísledne chladivo prejde expanzn├Żm ventilom, kde sa tlak uvoln├ş a expandovan├şm sa chladivo ochlad├ş na teplotu ni┼ż┼íiu ako teplota exteri├ęru. Chladivo sa vo v├Żmenn├şku zase zohreje na teplotu okolia. A proces sa opakuje.

NIBE tepeln├ę ─Źerpadl├í

─îo o n├ís hovoria na┼íi z├íkazn├şci?

M├íme tis├şce z├íkazn├şkov, stovky referenci├ş a desiatky recenzi├ş.

Pre─Ź├ştajte si recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov na Google.

Z├şskajte dot├íciu a┼ż 3800 eur
V┼íetko spojen├ę s dot├íciou zariadime pre v├ís.

Z├şska┼ą ponuku s vy─Ź├şslenou dot├íciou