Servis tepelných čerpadiel, kotlov a ďalších zariadení.

servis pre tepelné čerpadláNaše služby staviame na starostlivosti o zákazníka. Začínajúc poradenstvom, návrhom, vybudovaním systémov a pokračujeme servisom zariadení, prípadne dopĺňaní technologických noviniek (ovládanie smartfónom …).

Naši zákazníci oceňujú odborný záručný a pozáručný servis na vysokej úrovni. Pravidelne servisované tepelné čerpadlá môžu pracovať viac ako 25 rokov.

Najstaršie funkčné tepelné čerpadlo dodnes vykuruje radnicu vo švajčiarskom Zürichu.  Konštruktérom tepelného čerpadlo z roku 1928 je Slovák Aurel Stodola. Toto tepelné čerpadlo typu voda/voda odoberá teplo z Zürišského jazera. Je dobre udržiavané a pracuje už viac ako 80 rokov.

Servis tepelných čerpadiel

Pri servise tepelných čerpadiel úzko spolupracujeme z výrobcami NIBE, VAILLANT, STIEBEL ELTRON, IVT. Niektorí výrobcovia majú záruku až 10 rokov a preto aj záručný servis prebieha podľa špecifických podmienok v prospech zákazníka.

Servis tepelných čerpadiel

Každé dlhodobo pracujúce zariadenie potrebuje kvalitný servis: pravidelnú údržbu, kontrolu tesnosti, doplnenie kvapalín, kontrolu tlaku …

servis VaillantOdhalenie závady na vykurovaní a chladení pomocou termovíznej kamery

Naši servisní technici majú k dispozícii moderné vybavenie vrátane termovíznej kamery pre lepšie a rýchlejšie odhalenie problematických miest vykurovania, chladenia a iných rozvodov.

stropné chladenie termovíziaInfra kamerou je možné odhaliť zavzdušnené a nefunkčné časti podlahového kúrenia či stropného chladenia. Na snímkach je vidieť presná poloha a funkčnosť rozvodov. Následné riešenie je potom rýchle, presné a s minimálnym zásahom do budovy.

podlahové vykurovanie servis termokameraPoznanie presnej polohy rozvodov umožňuje aj vŕtanie do podlahového vykurovania a stropného chladenia bez zásahu do týchto systémov.

Termovízna kamera odhaľuje:

Stav rúrok podlahového vykurovania a stropného chladenia v konštrukciách domu.
Miesta úniku kvapaliny pri poškodenej (preseknutej/navŕtanej) rúrke.
Pokrytie a účinnosť podlahového vykurovania.
Stav rozdeľovača a diagnostika okruhov vykurovania.
Stav pred a po preplachovaní-čistení teplovodného systému.
Stav radiátorov, obehového čerpadla a rozvodov.

Záručný servis robíme pre všetky nami ponúkané zariadenia a pozáručný servis robíme pre zariadenia: Stiebel Eltron, Nibe, Vaillant, IVT, Buderus, Zehnder a dalšie (informácie o konkrétnych zariadeniach pri osobnom kontakte).

V prípade záujmu o servis nás neváhajte kontaktovať a my spravíme všetko pre to, aby vám vaše zariadenie fungovalo správne a čo možno najdlhšiu dobu.

Kontakt – servis
GEOTHERM Slovakia s.r.o.