Kolektív v Geotherme

Geotherm maskot

Každý chce pracovať s radosťou, v dobrom kolektíve a za slušnú odmenu. My sa tieto potreby snažíme napĺňať, aby naša práca nebola len povinnosťou, ale aj radosťou. Aby nás pracovné nadšenie neopúšťalo, pravidelne sa školíme v našom odbore a aj v jazykových schopnostiach. Spoločenské akcie počas roku utužujú priateľstvo a zakončuje ich už tradičné stretnutie pod vianočným stromčekom.

Ak máš záujem pridať sa medzi nás – neváhaj sa nám ozvať.

Voľné pracovné miesta, pracovné ponuky

Pri výbere budúcich kolegov sa okrem výkonu a skúseností zameriavame aj na firemnú kultúru, angažovanosť a spoločné vytváranie príjemného pracovného prostredia.

Stručná charakteristika našej spoločnosti

Spoločnosť GEOTHERM Slovakia s.r.o. je lídrom vykurovacieho systému v Slovenskej republike. Zameriavame sa na dodávanie a montáž obnoviteľných zdrojov energie, energeticky úsporných systémov vykurovania/chladenia a vetrania. Naši ľudia majú 30 ročné skúsenosti s vykurovacou technikou. Ponúkame možnosť naplno využívať obnoviteľné zdroje energie, ktoré zhodnocujú vložené investície a šetria prírodu aj pre budúce generácie. Našim cieľom je šírenie vykurovacích systémov energeticky úsporných a šetrných k životnému prostrediu. 

Našim cieľom je šírenie vykurovacích systémov energeticky nezávislých a šetrných k životnému prostrediu. Nové technológie vo vykurovacej technike prinášame v záujme zabezpečenia budúcej udržateľnosti a menšieho zaťaženia životného prostredia.

Voľné pracovné miesta

Oboznámte sa s pracovnou ponukou v našej spoločnosti.