Pozývame Vás na veľtrh CONECO – RACIOENERGIA 2022

CONECO – medzinárodný veľtrh stavebníctva
RACIOENERGIA – medzinárodný veľtrh energetickej efektívnosti a racionalizácie využitia energie
PASÍVNE DOMY – DREVODOMY – VODA

Nájdete nás v hale B1 stánok číslo 310. Naši odborníci Vám poradia s úsporným a ekologickým vykurovaním, chladením či vetraním. CONECO – RACIOENERGIA 2022 je 43. medzinárodný veľtrh stavebníctva a 26. medzinárodný veľtrh využitia energie. Otvorený je pre verejnosť od 9.00 do 18.00 v dňoch 23. – 26. 3. 2022.

Na medzinárodnom veľtrhu energetickej efektívnosti RACIOENERGIA objavíte riešenia, ktoré vám vo vašej snahe pomôžu. Rozumne vykurovať a zabrániť únikom tepla, ale aj správne chladiť – poraďte sa s odborníkmi, prediskutujte všetky možnosti a žite udržateľne! Vďaka prepojeniu s veľtrhom stavebníctvo CONECO, ktorý sa koná v rovnakom termíne, dostanete riešenie v komplexnej podobe.

Tešíme sa na Vás.

CONECO 2022

Veľtrh CONECO 2022

Každému návštevníkovi, ktorý mal záujem, sme poradili najvhodnejší systém vykurovania, vetrania a chladenia. Dôraz sme kládli hlavne na spoluprácu všetkých systémov inštalovaných v dome a ich ovládanie.

CONECO moderné vykurovanie

CONECO 2022 a mladé rodiny

Na veľtrhu bol veľký záujem o moderné vykurovanie najmä zo strany rodín. Pri stavbe domu je kladený dôraz na úsporu, moderné technológie a inteligentné ovládanie.

Tepelné čerpadlo model

Model tepelného čerpadla Vaillant

Model predstavuje vnútorné zariadenia a spracovanie moderného tepelného čerpadla.
Model je vystavený na veľtrhu CONECO 2022.

Reportáž CONECO 2022

Veľtrhy CONECO a RACIOENERGIA ponúkajú tipy ako ušetriť: Navštíviť ich môžete do soboty

Pozvánka: PLUS JEDEN DEŇ

Zdroj: https://www1.pluska.sk