Referencie – tepelné čerpadlá – voda-voda

Tepelné čerpadlá vzduch-voda
vzduch – voda
Tepelné čerpadlá voda-voda
voda – voda
Tepelné čerpadlá zem-voda
zem – voda

Tepelné čerpadlo NIBE, Jarovce (voda-voda)

Tepelné čerpadlo NIBE využíva ako zdroj tepla energiu zo spodnej vody, je určené na vykurovanie, pasívne chladenie i prípravu teplej vody. Inštalácia podlahového vykurovania a tepelného čerpadla voda/voda sa nachádza v obci Jarovce okres Bratislava.


Tepelné čerpadlo NIBE S1155, Kittsee (voda-voda)

Tepelné čerpadlo NIBE S1155 využíva ako zdroj, teplo zo spodnej vody, je určené na vykurovanie, pasívne chladenie i prípravu teplej vody. Kittsee je obec v Rakúsku v okrese Neusiedl am See, v bezprostrednej blízkosti bratislavských mestských častí Petržalka a Jarovce.


Tepelné čerpadlo NIBE, Veľké Úľany (voda-voda)

Tepelné čerpadlo NIBE využíva ako zdroj energie teplo zo spodnej vody, je určené na vykurovanie, pasívne chladenie i prípravu teplej vody. Inštalácia podlahového vykurovania a tepelného čerpadla voda/voda sa nachádza v obci Veľké Úľany okres Galanta.


Tepelné čerpadlo NIBE F1245-6 E, Bratislava (voda-voda)

Tepelné čerpadlo NIBE F 1245-6 E využíva ako zdroj tepla teplo zo spodnej vody, je určené na vykurovanie, pasívne chladenie i prípravu teplej vody.


Tepelné čerpadlo VAILLANT VWS 83/3, Bratislava (voda-voda)

Tepelné čerpadlo Vaillant VWS 83/3 využíva ako zdroj energie teplo zo spodnej vody.


Tepelné čerpadlo VAILLANT VWS 82/3, Udiča (voda-voda)

Tepelné čerpadlo VAILLNT VWS 82/3 využíva ako zdroj energie teplo zo spodnej vody. Inštalácia podlahového vykurovania a tepelného čerpadla voda/voda sa nachádza v obci Udiča okres Považská Bystrica.


Tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPC 5, Orth an der Donau (voda-voda)

Tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPC 5  v tomto rodinnom dome zabezpečuje vykurovanie a ohrev teplej vody. Orth an der Donau je obec v Rakúsku v spolkovej krajine Dolné Rakúsko v okrese Gänserndorf.


Tepelné čerpadlo NIBE F1245-12, Bernolákovo (voda-voda)

Tepelné čerpadlo NIBE F1245-12 systém voda-voda slúži na vykurovanie a chladenie rodinného domu v Bernolákove. Inštalácia podlahového vykurovania a tepelného čerpadla je v obci Bernolákovo, okres Senec.


Vo viac ako 1 000 budovách sme inštalovali tepelné čerpadlá … a ďalšie môže byť vaše … ponuka zdarma


Vykurovanie tepelným čerpadlom je:

  • ekologické – spotrebuje min. o 2/3 menej energie ako pri klasickom vykurovaní
  • komfortné – sofistikované ovládanie (už aj cez smartfón)
  • úsporné – nízke prevádzkové náklady

Kvalitné vykurovanie tepelným čerpadlom vám radi prídeme nainštalovať aj do týchto okresov:
Bánovce nad Bebravou,, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bratislava, Brezno, Bytča, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Ilava, Komárno, Košice, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Myjava, Námestovo, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Senec, Senica, Skalica, Šaľa, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom