Spoločnosť GEOTHERM Slovakia s.r.o. je lídrom v oblasti vykurovania, vetrania a chladenia v Slovenskej republike. Zameriavame sa na dodávanie a montáž obnoviteľných zdrojov energie, energeticky úsporných systémov vykurovania/chladenia a vetrania. Komfortné, ale úsporné bývanie je výhodné pre užívateľa a zároveň prináša trvalo udržateľný prístup do bývania.
Naši ľudia majú 30 ročné skúsenosti s vykurovacou technikou. Používame moderné a kvalitné zariadenia, ktoré spájame do sladených systémov domov. Ponúkame možnosť naplno využívať obnoviteľné zdroje energie, ktoré zhodnocujú vložené investície a šetria prírodu aj pre budúce generácie.

Našim cieľom je šírenie úsporných vykurovacích systémov – šetrných k životnému prostrediu. Nové technológie vo vykurovacej technike prinášame v záujme zabezpečenia budúcej udržateľnosti a menšieho zaťaženia životného prostredia. Náš tím tvoria odborníci, ktorí sa zaujímajú o moderné technológie a vedia navrhnúť moderné systémy i poradiť v zložitých riešeniach. Pri výbere budúcich kolegov sa okrem výkonu a skúseností zameriavame aj na firemnú kultúru, angažovanosť a spoločné vytváranie príjemného pracovného prostredia.