Tepelné čerpadlá Vaillant a NIBE

Tepelné čerpadlo využíva teplo z vonkajšieho vzduchu a získané teplo použije na vykurovanie domácnosti. Tepelné čerpadlá Vám prinášajú výraznú úsporu energie a sú účinné aj pri nízkych teplotách, až do -20°C. Plnohodnotne zabezpečujú vykurovanie a ohrev teplej vody pre domy, domácnosti ale aj väčšie prevádzky či inštitúcie. Výrobca tepelných čerpadiel Vaillant a NIBE je zárukou kvality, moderných technológií a v neposlednom rade ekologického prístupu.

Inštalácia tepelného čerpadla Bratislava

V celom Bratislavskom kraji Vám ponúkame návrh, montáž a starostlivosť o tepelné čerpadlo. Nainštalujeme moderné podlahové vykurovanie a tepelné čerpadlo, ktoré spolu vytvárajú úsporný nízkoteplotný zdroj tepla, teplej úžitkovej vody a v letných mesiacoch aj chladenia.

Tepelné čerpadlo Bratislava

Tepelné čerpadlá Vaillant v Bratislave

Pozrite si ukážku našich inštalácií v Bratislavskom kraji a ďalšia moderná inštalácia môže byť u Vás. V prípade záujmu vyplňte náš formulár a my vám navrhneme najlepšie zariadenie pre vašu stavbu.

Tepelné čerpadlo NIBE S115-6, Svätý Jur, Bratislavský kraj, vrt 100 m (zem-voda)

Tepelné čerpadlo NIBE S115-6 využité pre podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody v externom 300l zásobníku a stropné chladenie. Zdrojom tepla je 100m hlbinný vrt.

Tepelné čerpadlo má riadený výkon 1,5-6kW takže sa vie prispôsobiť aktuálnej potrebe tepla pre rodinný dom a ponúka tak úspornejšiu prevádzku počas prechodných období, kedy nie je potrebný plný výkon. Hydraulické zapojenie dovoľuje chladiť do stropov a súčasne ohrievať teplú vodu, prípadne vykurovať.

Odborný návrh a cenová ponuka …

Návrh a cenová ponuka na moderné vykurovanie, vetranie aj chladenie. Tepelné čerpadlá, vetranie s rekuperáciou, stropné chladenie …