Vaillant aplikácia showPOINT

Tepelné čerpadlo Vaillant si môžete zobraziť na vašom dome ešte pred inštaláciou. Pomocou aplikácie showPOINT si vyberiete tepelné čerpadlo a usadíte ho v priestore pri dome. Umiestnenie, vzhľad aj hlučnosť vidíte a počujete ešte pred montážou tepelného čerpadla

Zažite tepelné čerpadlá Vaillant cez rozšírenú realitu (RR)

  • Umiestnite virtuálne tepelné čerpadlá Vaillant do domu alebo do záhrady
  • Zistite, aké tiché sú tepelné čerpadlá Vaillant
  • Pochopte, ako fungujú tepelné čerpadlá prostredníctvom vysvetľujúcich videí
  • Prezrite si referencie, ako vyzerajú nainštalované tepelné čerpadlá v skutočnosti

Lepšie znázornenie tepelných čerpadiel vďaka aplikácii showPOINT

Aplikácia showPOINT vám umožní lepšie si predstaviť umiestnenie tepelných čerpadiel Vaillant. Pomocou najnovšej RR technológie môžete zažiť tepelné čerpadlá Vaillant ako nikdy predtým. Aplikácia obsahuje verné 3D modely vnútorných a vonkajších jednotiek z portfólia tepelných čerpadiel Vaillant. Dokážete vyvolať vierohodný dojem o veľkosti a funkčnosti tepelného čerpadla priamo na mieste, kde bude tepelné čerpadlo umiestnené.

Aplikácia pre umiestnenie tepelného čerpadla

Čo vám Vaillant showPOINT ponúka: Objavte široké portfólio tepelných čerpadiel Vaillant

Prostredníctvom rozšírenej reality môžete umiestniť tepelné čerpadlá do domu alebo do záhrady. Týmto spôsobom si môžete vybrať ten vhodný produkt a nájsť jeho správne umiestnenie pred inštaláciou.

Prehrajte si vysvetľujúce videá

Zoznámte sa s technológiu tepelných čerpadiel pomocou vysvetľujúceho videa. Opisujú funkčnosť tepelných čerpadiel a ich použitie pri modernizácii alebo chladení.

Pozrite si referencie – reálne inštalácie tepelných čerpadiel

Vďaka odfoteným referenciám sa môžete pozrieť, ako vyzerajú tepelné čerpadlá v reálnom živote. Či už ide o rodinný dom alebo bytový dom – naše výrobky sa už používajú v rôznych typoch domov.

Ako môže rozšírená realita pomôcť pri rozhodovaní

Rozšírená realita umožňuje digitálne umiestniť tepelné čerpadlá do priestoru. Aplikácia showPOINT pomáha vizualizovať, ako tepelné čerpadlá Vaillant vyzerajú v záhrade alebo úžitkovej miestnosti, či ich rozmery vyhovujú plánovanej polohe a pod. Tepelné čerpadlo môžete zobraziť z rôznych vzdialeností alebo uhlov. Takže si dokážete vytvoriť vierohodnú vizualizáciu – ako keby tepelné čerpadlo už bolo nainštalované.

Ako používať najdôležitejšie funkcie aplikácie

Vyberte tepelné čerpadlo

Aplikácia Vaillant, vyberte produkt

Naskenujte povrch

Aplikácia Vaillant, vyberte umiestnenie

Vyberte veľkosť

Aplikácia Vaillant, vyberte veľkosť

Umiestnite produkt

Aplikácia Vaillant, umiestnite produkt