Vaillant aplikácia showPOINT

Tepelné čerpadlo Vaillant si môžete zobraziť na vašom dome ešte pred inštaláciou. Pomocou aplikácie showPOINT si vyberiete tepelné čerpadlo a usadíte ho v priestore pri dome. Umiestnenie, vzhľad aj hlučnosť vidíte a počujete ešte pred montážou tepelného čerpadla

Zažite tepelné čerpadlá Vaillant cez rozšírenú realitu (RR)

 • Umiestnite virtuálne tepelné čerpadlá Vaillant do domu alebo do záhrady
 • Zistite, aké tiché sú tepelné čerpadlá Vaillant
 • Pochopte, ako fungujú tepelné čerpadlá prostredníctvom vysvetľujúcich videí
 • Prezrite si referencie, ako vyzerajú nainštalované tepelné čerpadlá v skutočnosti

Lepšie znázornenie tepelných čerpadiel vďaka aplikácii showPOINT

Aplikácia showPOINT vám umožní lepšie si predstaviť umiestnenie tepelných čerpadiel Vaillant. Pomocou najnovšej RR technológie môžete zažiť tepelné čerpadlá Vaillant ako nikdy predtým. Aplikácia obsahuje verné 3D modely vnútorných a vonkajších jednotiek z portfólia tepelných čerpadiel Vaillant. Dokážete vyvolať vierohodný dojem o veľkosti a funkčnosti tepelného čerpadla priamo na mieste, kde bude tepelné čerpadlo umiestnené.

Aplikácia pre umiestnenie tepelného čerpadla

Čo vám Vaillant showPOINT ponúka: Objavte široké portfólio tepelných čerpadiel Vaillant

Prostredníctvom rozšírenej reality môžete umiestniť tepelné čerpadlá do domu alebo do záhrady. Týmto spôsobom si môžete vybrať ten vhodný produkt a nájsť jeho správne umiestnenie pred inštaláciou.

Prehrajte si vysvetľujúce videá

Zoznámte sa s technológiu tepelných čerpadiel pomocou vysvetľujúceho videa. Opisujú funkčnosť tepelných čerpadiel a ich použitie pri modernizácii alebo chladení.

Pozrite si referencie – reálne inštalácie tepelných čerpadiel

Vďaka odfoteným referenciám sa môžete pozrieť, ako vyzerajú tepelné čerpadlá v reálnom živote. Či už ide o rodinný dom alebo bytový dom – naše výrobky sa už používajú v rôznych typoch domov.

Ako môže rozšírená realita pomôcť pri rozhodovaní

Rozšírená realita umožňuje digitálne umiestniť tepelné čerpadlá do priestoru. Aplikácia showPOINT pomáha vizualizovať, ako tepelné čerpadlá Vaillant vyzerajú v záhrade alebo úžitkovej miestnosti, či ich rozmery vyhovujú plánovanej polohe a pod. Tepelné čerpadlo môžete zobraziť z rôznych vzdialeností alebo uhlov. Takže si dokážete vytvoriť vierohodnú vizualizáciu – ako keby tepelné čerpadlo už bolo nainštalované.

Ako používať najdôležitejšie funkcie aplikácie

Vyberte tepelné čerpadlo

Aplikácia Vaillant, vyberte tepelné čerpadlo

Naskenujte povrch

Aplikácia Vaillant, vyberte umiestnenie

Vyberte veľkosť

Aplikácia Vaillant, vyberte veľkosť

Umiestnite tepelné čerpadlo do priestoru

Aplikácia Vaillant, umiestnite produkt

Odborný návrh a cenová ponuka …

Návrh a cenová ponuka na moderné vykurovanie, vetranie aj chladenie. Tepelné čerpadlá, vetranie s rekuperáciou, stropné chladenie …

Prečo je Geotherm správny partner pre vykurovanie

 1. Máme v tíme odborníkov: Odborníkov na tepelné čerpadlá, stropné chladenie, vykurovanie, kotle, vetranie, vodu, rozvody TZB, servis …
 2. Máme skúsenosti: Služobne najstarší kolega pracuje v odbore už 29 rokov.
 3. Dodržiavame termíny: Máme 5 montážnych tímov a skvelých koordinátorov.
 4. Poskytujeme poradenstvo: V priebehu celej spolupráce sú všetci naši odborníci pripravení pomôcť a poradiť.
 5. Dodávame kvalitu: Používame kvalitné zariadenia, kvalitné materiály a nadštandardné izolácie. Minimalizujeme poruchy a opravy.
 6. Požadujeme odbornosť: Všetci naši zamestnanci prechádzajú školeniami, aby sa udržali na vysokej odbornej úrovni.
 7. Kvalitný a rýchly servis: V prípade poruchy zabezpečujeme rýchlu opravu či zmenu nastavenia. Poskytujeme diagnostiku systému na diaľku.
 8. Prístup: Každý zákazník a jeho systém je jedinečný, preto pristupujeme individuálne ku každému.

Inštalovanie tepelného čerpadla nie je len ekonomicky výhodné, ale aj zodpovedné voči životnému prostrediu. Ak hľadáte energeticky efektívny, ekologický a spoľahlivý spôsob vykurovania a ohrevu vody, tepelné čerpadlo môže byť správnou voľbou pre vašu budovu. Naši špecialisti na vykurovacie systémy vám pomôžu pri výbere a inštalácii systému, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. Chceme aby aj na našich zákazníkov preskočilo nadšenie pre moderné, kvalitné a úsporné systémy domácnosti.

Prečítajte si recenzie našich spokojných zákazníkov na Google.