Súťaž o LEGO stavebnicu – Moderný rodinný dom.

Milí naši zákazníci a čitatelia, pripravili sme pre Vás predvianočnú súťaž o LEGO stavebnicu 60291 – Moderný rodinný dom. Stavebnicu získa ten, kto najkrajšie vymaľuje našu omaľovánku.

Do 1.12. 2021 pošlite odfotenú zhotovenú omaľovánku do komentáru na našom facebooku (k príspevku o vyhlásení súťaže zo dňa 18.11.2021) alebo na e-mail: marketing@geotherm.sk. Z doručených prác vyberie naša porota najkrajšie dielo, ktoré získa LEGO stavebnicu a tri najkrajšie diela budú odmenené poukážkou na voľný vstup na Mestskú vežu v Trnave. Odmenu zašleme na adresu výhercu.

Papierovú omaľovánku je možné získať v sídle našej spoločnosti, v Turistickom informačnom centre – Región Trnava (TIC), alebo ju môžete stiahnuť ako pdf, pomocou tohto odkazu …

Súťaž je určená pre širokú verejnosť. Hlavne pre deti od 5 do 12 rokov. Omaľovánka Trnava.

Omaľovánka predstavuje Mestskú vežu v Trnave s priľahlými budovami. Mestská veža je  postavená v renesančnom slohu. Má štvorcový pôdorys s ôsmimi nadzemnými podlažiami a celkovou výšku 57 metrov. Vyhliadková ochodza je vo výške asi 29 metrov. Na vrchole veže je  socha Immaculaty v životnej veľkosti. Jej zvláštnosťou je, že má tvár spredu i zozadu, aby žiadnemu Trnavčanovi nebola otočená chrbtom.

Odmena: LEGO stavebnica 60291 – Moderný rodinný dom

V ekologickom dome so solárnymi panelmi a nabíjacou stanicou sa nájde miesto aj pre parádny „elektromobil“ Octan-E. Dom ponúka veľa dobre vybavených izieb, vrátane kuchyne s prístrojom na smoothie a kúpeľňou s toaletou, umývadlom a sprchovacím kútom. Vonku môžete postaviť záhradku a hokejové ihrisko.

Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na skvelé umelecké diela.

Lego stavebnica moderný dom

Omaľovánka Trnava

Súťaž o najkrajšiu omaľovánku Trnavy je uzatvorená.

Všetky kresby sa nám páčia a spravili nám veľkú radosť. Vyhodnotenie súťaže je zverejnené na našej Facebook stránke F.
Ďakujeme všetkým umelcom za účasť na súťaži.

vymalovanka Trnava

Vymaľovánka Trnava

Odmena je už na ceste k výhercom

Výhry sú už odoslané výhercom. Všetky kresby sa nám veľmi páčia a malých umelcov chceme potešiť odmenou. Všetci zúčastnení sa môžu tešiť na malú odmenu, ktorá im príde poštou.

Ďakujeme za účasť na súťaži.

S pozdravom tím Geotherm

suťaž

Vyhraj lego
Lego súťaž
Lego elektromobil