Tepelné čerpadlá NIBE a Vaillant

Výber najvhodnejšieho tepelného čerpadla závisí od mnohých parametrov. Umiestnenie domu, tepelná strata, druh vykurovacieho systému (podlahové vykurovanie alebo radiátor), využívanie tepelnej energie v objekte, potreba užívateľov na teplú vodu ale aj klimatické podmienky miesta inštalácie majú veľký vplyv na výber a inštaláciu tepelného čerpadla. Naši odborníci vám radi poradia a navrhnú najvhodnejší systém vykurovania.

Výrobca tepelných čerpadiel Vaillant a NIBE je zárukou kvality, moderných technológií a v neposlednom rade ekologického prístupu. Kvalitné tepelné čerpadlo, pri pravidelnom servise, môže pracovať 15-20 rokov bez najmenšieho problému.

Tepelné čerpadlá Vaillant v Trnave

Pozrite si ukážku našich inštalácií v Trnavskom kraji a ďalšia moderná inštalácia môže byť u Vás. V prípade záujmu vyplňte náš formulár a my vám navrhneme najlepšie zariadenie pre vašu stavbu.

Tepelné čerpadlo Trnava

tepelné čerpadlo Trnava


Tepelné čerpadlo Vaillant aro THERM VWL 150/5 AS Split, lokalita Trnava

Rodinný dom je vykurovaný tepelným čerpadlom Vaillant aroTHERM VWL 105/5 AS Split vzduch-voda. Tepelné čerpadlo zabezpečuje vykurovanie a ohrev teplej vody. V technickej miestnosti je inštalovaný hydraulický modul VWL 127/5 IS Split.

Odborný návrh a cenová ponuka …

Návrh a cenová ponuka na moderné vykurovanie, vetranie aj chladenie. Tepelné čerpadlá, vetranie s rekuperáciou, stropné chladenie …