CONECO 2024
20. – 23. 03.

Na medzinárodnom veľtrhu stavebníctva CONECO nájdete všetko potrebné na stavbu, rekonštrukciu, a zariadenie interiéru aj exteriéru. Okrem širokej ponuky stavebných materiálov, komponentov, nábytku a doplnkov, návštevníci sa môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program plný inšpirácie, rád a odporúčaní týkajúcich sa aktuálnych tém v oblasti stavebníctva. Veľtrh obsahuje aj výstavy a sekcie venované drevostavbám, keramickým prefabrikovaným domom a pasívnym domom, ktoré sú v súčasnosti veľmi populárne.

Coneco 2024

Tešíme sa na stretnutie s vami na CONECU

Na medzinárodnom veľtrhu stavebníctva CONECO sa môžete tešiť na našu ponuku, ktorá bude zameraná na moderné vykurovanie, vetranie s rekuperáciou a chladenie novostavieb počas letných mesiacov. Budeme mať pre vás široký výber produktov a riešení, ktoré vám pomôžu dosiahnuť efektívne a energeticky úsporné prostredie vo vašom dome či bytovom komplexe. Navštívte náš stánok a zistite viac o našich inovatívnych technológiách a službách. Tešíme sa na stretnutie s vami na veľtrhu!

Coneco mapa

RACIOENERGIA 2024

Šetrenie energie je v dnešnej dobe nielen racionálne, ale aj nevyhnutné. Pri výstavbe alebo rekonštrukcii vášho domu či bytu je dôležité myslieť na úspory nielen vo vlastnej peňaženke, ale aj na ochranu životného prostredia. Na medzinárodnom veľtrhu energetickej efektívnosti RACIOENERGIA nájdete riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Porozmýšľajte o racionálnom vykurovaní a minimalizovaní únikov tepla, ale aj o efektívnom chladení – konzultujte s odborníkmi, prehovorte všetky možnosti a žite udržateľne! Vďaka prepojeniu s veľtrhom stavebníctva CONECO, ktorý sa koná v rovnakom termíne, získate komplexné riešenie.

Coneco foto