Tepelné čerpadlo NIBE S1155 – súčasť inteligentnej domácnosti

Moderné tepelné čerpadlo s riadeným výkonom kompresora NIBE  „S“ tvorí prirodzenú súčasť inteligentnej domácnosti. Riadenie NIBE automaticky upravuje vnútornú klímu a vy máte plnú kontrolu prostredníctvom telefónu alebo tabletu. Tým je zaistené maximálne pohodlie a minimálna spotreba energie s ohľadom na životné prostredie.

 • integrovaná Wi-Fi
 • riadenie podľa predpovede počasia
 • kontrola a ovládanie prostredníctvom smartfónu
 • prepojenie s inteligentnou domácnosťou

Tepelné čerpadlo automaticky nastavuje výkon potrebný pre danú budovu tak, aby bolo úsporné a ekologické. Vďaka riadenému výkonu kompresora a inteligentnej správe pracuje vždy s ideálnym výkonom.

Tepelné čerpadlo zem-voda NIBE S1155

tepelné čerpadlo pre inteligentnú domácnosťVýhody:

 • Mimoriadne vysoká účinnosť (SCOP až 5,5)
 • Výkony: 1,5-6 kW, 3-12 kW, 4-16 kW
 • Možnosť pripojenia zásobníka teplej vody podľa požiadavky zákazníka
 • Dotykový displej s užívateľsky prívetivým ovládaním
 • Moderný a elegantný škandinávsky dizajn
 • Obehové čerpadlá s riadenou rýchlosťou otáčok
 • Optimálna celoročná vykurovací faktor vykurovanie dosiahnutý vďaka kompresoru s riadeným výkonom
 • Vzdialená správa cez internet – MyUplink
 • Jednoduchá konektivita s inteligentnou domácnosťou
 • Možno kombinovať s fotovoltaickým systémom
 • Možnosť adaptívneho riadenia podľa predpovede počasia

S integrovanou Wi-Fi tvorí rada NIBE „S“ prirodzenú súčasť modernej domácnosti. Inteligentný regulátor NIBE automaticky upravuje vnútornú klímu a vy máte plnú kontrolu prostredníctvom telefónu alebo tabletu. Tým je zaistené maximálne pohodlie a minimálna spotreba energie s ohľadom na životné prostredie. NIBE S1155 je inteligentný tepelné čerpadlo s riadeným výkonom kompresora. Vhodné pre obytné i komerčné budovy. Tepelné čerpadlo automaticky nastavuje výkon potrebný pre danú budovu tak, aby bolo dosiahnuté maximálnych úspor. Vďaka riadenému výkonu kompresora pracuje celý rok so správnym výkonom bez toho, aby dochádzalo k zvyšovaniu spotreby elektrickej energie. Na tepelné čerpadlo NIBE S1155 je možné pripojiť zásobník teplej vody, ktorý zaistí vždy dostatok teplej vody pre vašu domácnosť.

Moderné tepelné čerpadlo NIBE S

Nová jednotka v elegantnom škandinávskom dizajne disponuje revolučným regulátorom, ktorý dokáže automaticky regulovať vnútornú klímu, nerezovým ohrievačom vody s objemom 180 litrov a integrovaným bezdrôtovým pripojením pre rýchle prepojenie s ďalšími technológiami.

Inovatívny rad NIBE „S“, ktorá postupne nahrádza súčasný modely tepelných čerpadiel NIBE. Vznikol so zámerom rozšírenia komunikácie inteligentnou domácnosťou. Nová vnútorná jednotka VVM S320, alternatíva k modelu VVM 320,  jeurčenú pre priaznivcov moderných komunikačných technológií. Vďaka svojmu jedinečnému regulátora s dotykovým displejom a integrovanej Wi-Fi dokáže efektívne spolupracovať s ďalšími komponentmi v domácnosti, automaticky regulovať vnútornú klímu a vytvárať tak zdravé a komfortné vnútorné prostredie s príjemnou pobytovú teplotou. Po jej prepojení s tepelným čerpadlom systému vzduch-voda NIBE F2040, či F2120, alebo s niektorou z ďalších jednotiek vznikne ekologicky šetrný a vysoko účinný zdroj tepla pre celú domácnosť.

Vnútorná jednotka VVM S320 je určená pre pripojenie k nízkoteplotnému rozvodu tepla /podlahovému vykurovaniu/. Vo vnútri sa nachádza nerezový ohrievač vody s objemom 180 litrov, obehové čerpadlo s riadenými otáčkami, manometer, vyrovnávacia nádrž vykurovacieho systému, expanzná nádoba s objemom 10 litrov a doplnkový elektrokotol s výkonom 9 kW.

Celý systém je možné ovládať a monitorovať pomocou dotykového displeja, ktorý je súčasťou regulátora, alebo vzdialene, prostredníctvom aplikácie myUplink v počítači alebo mobilnom telefóne. Vďaka tomu je možné kontrolovať stav tepelného čerpadla alebo nastaviť aktuálnu teplotu v domácnosti a množstvo teplej vody ešte pred návratom z práce alebo dovolenky.

MAŤ INTELIGENTNÚ DOMÁCNOSŤ JE TAK JEDNODUCHÉ!

Naši zákazníci už využívajú nové a inteligentné čerpadlá NIBE „S“.