Kondenzačné kotly Vaillant

Vaillant eco – energeticky účinné riešenia sú budúcnosťou vášho domova

Vaillant eco technólogieSpoločnosť Vaillant kladie veľký dôraz na trvalú udržateľnosť všetkého, čo robia a vyrábajú. Vaillant má vysoké technické znalosti a ekologicky uvedomelý prístup k dosiahnutiu princípov trvalo udržateľného rozvoja. Už v roku 2010 si stanovili desaťročný cieľ zníženia emisií CO₂ vo výrobných procesoch o 25%, zvýšenie energetickej účinnosti a zníženie spotreby vody a odpadu o 20%.

Vaillant vám pomôže zvýšiť trvalú udržateľnosť vášho domova bez ohľadu na to, či staviate nový dom, modernizujete starý alebo jednoducho obnovujete váš súčasný systém vykurovania a prípravy teplej vody. So širokým sortimentom obnoviteľných, konvenčných a kombinovateľných riešení, ktoré má Vaillant vo svojom produktovom portfóliu, bude vám váš miestny odborný partner Vaillant schopný pomôcť nájsť najlepšie riešenie vašich potrieb.

Účinnosť však nie je iba o životnom prostredí. Tým, že si nainštalujete nové, energeticky účinné vykurovacie systémy Vaillant, budete sa tešiť nielen z maximálneho tepelného komfortu, ale aj z ušetrených peňazí.

Poraďte sa s odborníkmi. Kontaktujte našich špecialistov, získajte návrh a cenovú ponuku.