Kondenzačné kotly Vaillant

Vaillant eco – energeticky účinné riešenia sú budúcnosťou vášho domova

Vaillant eco technólogieSpoločnosť Vaillant kladie veľký dôraz na trvalú udržateľnosť všetkého, čo robia a vyrábajú. Vaillant má vysoké technické znalosti a ekologicky uvedomelý prístup k dosiahnutiu princípov trvalo udržateľného rozvoja. Už v roku 2010 si stanovili desaťročný cieľ zníženia emisií CO₂ vo výrobných procesoch o 25%, zvýšenie energetickej účinnosti a zníženie spotreby vody a odpadu o 20%.

Vaillant vám pomôže zvýšiť trvalú udržateľnosť vášho domova bez ohľadu na to, či staviate nový dom, modernizujete starý alebo jednoducho obnovujete váš súčasný systém vykurovania a prípravy teplej vody. So širokým sortimentom obnoviteľných, konvenčných a kombinovateľných riešení, ktoré má Vaillant vo svojom produktovom portfóliu, bude vám váš miestny odborný partner Vaillant schopný pomôcť nájsť najlepšie riešenie vašich potrieb.

Účinnosť však nie je iba o životnom prostredí. Tým, že si nainštalujete nové, energeticky účinné vykurovacie systémy Vaillant, budete sa tešiť nielen z maximálneho tepelného komfortu, ale aj z ušetrených peňazí.

Vaillant ponúka novú generáciu inteligentných a účinných vykurovacích spotrebičov, ktoré sú zároveň maximálne šetrné k životnému prostrediu.

Nový rad zariadení nesie názov Green iQ a ide o výrobky s najvyššou mierou udržateľnosti po celú dobu ich životnosti – od fázy ich zrodu, efektívneho fungovania v domácnosti, až po ich recykláciu.

Všetky produkty Green iQ možno ľahko kombinovať so solárnymi systémami. Zariadenia sú tiež Wi-Fi kompatibilné, majú integrované internetové rozhranie.

Domácnosť ovládaná smartfónom

Vaillant moderné ovládanie

Jednou z noviniek z rady Green iQ je závesný plynový kondenzačný kotol ecoTEC exclusiv, ktorý umožňuje aj vykurovanie 100 % bioplynom. Kotol je k dispozícii vo výkonových radoch 15, 21, 27 alebo 32 kW. Je výkonný, flexibilný a jeho nová, s internetom prepojená riadiaca jednotka, umožňuje jednoduché a inovatívne ovládanie kúrenia na diaľku s pomocou smartfónu.

Poraďte sa s odborníkmi. Kontaktujte našich špecialistov, získajte návrh a cenovú ponuku.
Odborný návrh a cenová ponuka …

Návrh a cenová ponuka na moderné vykurovanie, vetranie aj chladenie. Tepelné čerpadlá, vetranie s rekuperáciou, stropné chladenie …