Tepelné čerpadlo Vaillant získalo zlatú medailu na veľtrhu Aquatherm

Tepelné čerpadlo flexoCOMPACT exclusive vzduch/voda značky Vaillant získalo zlatú medailu na veľtrhu Aquatherm v Nitre. Ocenili ho za vysokú účinnosť (A++) a použitie recyklovateľných materiálov. Patrí do portfólia výnimočne šetrných produktov s označením Green iQ. Dosahuje výstupnú teplotu 65 °C a spoľahlivo pracuje až do teploty vzduchu až – 22 °C.

Tepelné čerpadlo flexoCOMPACT exclusive

  • MINIMÁLNE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADYživotné prostredie poskytne až 75 % potrebnej energie zadarmo.
  • NAJTICHŠIE NA TRHUrýchla inštalácia a najnižšia hlučnosť spomedzi tepelných čerpadiel.
  • MAXIMÁLNA FLEXIBILITAzariadenie dokáže využívať každý z prírodných zdrojov tepla: zem, vodu alebo vzduch. Závisí len od domácnosti, k akému zdroju energie sa prikloní.
  • TRI FUNKCIE V JEDNOM pre novostavby i modernizácie, rodinné aj menšie bytové domy. Slúži na vykurovanie, prípravu teplej vody aj chladenie. Má integrovaný 185 l zásobník teplej vody.
  • OVLÁDANIE SMARTFÓNOMna diaľku odkiaľkoľvek a kedykoľvek prostredníctvom Wi-Fi a aplikácie multiMATIC.
Tepelné čerpadlo dosahuje výstupnú teplotu až 65 °C, má nízke prevádzkové náklady, spoľahlivo pracuje až do teploty vzduchu – 22 °C a v letných mesiacoch ho používame na aktívne chladenie. Zariadenie dokáže využívať každý z prírodných zdrojov tepla: zem, vodu alebo vzduch. Závisí len na zákazníkovi, pre ktorú variantu sa rozhodne. TČ je možné pohodlne ovládať na diaľku smartfónom alebo tabletom prostredníctvom aplikácie multiMATIC.
 
Veríme, že tento výnimočne šetrný a univerzálny produkt prinesie zákazníkom spokojnosť i radosť z tichého a úsporného užívania.