IVT – Švédske tepelné čerpadlá

Zem(voda)-voda

  • IVT PREMIUMLINE EQ – Švédske tepelné čerpadlá systému zem-voda
  • IVT GREENLINE HE – Švédske tepelné čerpadlá systému zem-voda
  • IVT GREENLINE GEO – Švédske tepelné čerpadlá systému zem-voda

Vzduch-voda

  • IVT AIR X – Švédske tepelné čerpadlá systému vzduch-voda
  • IVT AIR X – vnútorné jednotky pre tepelné čerpadlá IVT AIR X

Vzduch-vzduch

  • IVT Nordic Inverter – Švédske tepelné čerpadlo systému vzduch-vzduch

IVT patrí medzi lídrov na trhu v oblasti vykurovacej a chladiacej techniky. Tepelné čerpadlá IVT pravidelne víťazia v nezávislých spotrebiteľských testoch.

IVT tepelné čerpadlá

IVT vyrába iba tepelné čerpadlá, táto špecializácia umožňuje rýchlejšie napredovať vo vývoji a zavádzaní inovácií. Spoločnosť IVT investuje už desiatky rokov vysoké čiastky do výskumu a vývoja tepelných čerpadiel. Vďaka tomu sú výrobky IVT vždy na špici v odbore. IVT preferuje vysokú úsporu a dlhú životnosť namiesto najnižšej ceny.

IVT tepelne cerpadla

Tepelné čerpadlá PremiumLine EQ je najúspornejší rad tepelných čerpadiel IVT s vykurovacím faktorom až 5,1 (0/35 EN 255) a s vysokým výkonom pre zohrievanie teplej vody.

Tepelné čerpadlá IVT Greenline HA sú cenovo výhodnejšia alternatíva k najúspornejšiemu radu IVT Premiumline EQ. Vybavené sú Scroll kompresorom Mitsubishi a používajú štandardné obehové čerpadlá.

Rad IVT Greenline D je určený pre vykurovanie veľkých objektov a objektov s veľkou tepelnou stratou. Je možné ich zapájať do kaskád a dosiahnuť tak výkon v stovkách kW.

IVT tepelné čerpadlo

IVT – spoľahlivosť a kvalita v tepelných čerpadlách

Tepelné čerpadlá IVT sú navrhované pre náročnú škandinávsku klímu a pravidelne víťazia v spotrebiteľských testoch.
Švédska značka IVT sa zameriava na vývoj a výrobu tepelných čerpadiel. Špecializácia a viac ako 40 rokov skúseností dlhodobo udržuje značku IVT na špičke v obore tepelných čerpadiel.
Od roku 2005 je IVT súčasťou koncernu BOSCH Thermotechnik GmbH – najväčšieho európskeho dodávateľa vykurovacej techniky.