Tepelné čerpadlá Vaillant (na ohrev teplej vody)

Tepelné čerpadlá na ohrev teplej úžitkovej vody aroSTOR vzduch / voda majú vďaka svojmu vysokému výkonu a hospodárnej prevádzke veľmi široké možnosti využitia. Je vhodným riešením požiadaviek na ekonomickú prípravu teplej vody.

Tepelné čerpadlo aroSTOR so zásobníkom o objeme 290 l zohreje vodu pomocou kompresora až na teplotu 60 ° C (s prídavnou el. špirálou až na 65 ° C) a poskytne tak vysoký komfort dodávky teplej vody aj pre náročnejších užívateľov.

Tepelne cerpadlo - bojler

Tepelné čerpadlo pre prípravu teplej vody

Tepelné čerpadlá aroSTOR so svojím vysokým výkonom a v kombinácii s nízkymi investičnými nákladmi sú zaujímavou alternatívou k solárnym panelom, elektrickým a plynovým zásobníkovým ohrievačom a elektrickým prietokovým ohrievačom teplej vody. Tepelné čerpadlá aroSTOR sú dokonalým doplnkom vykurovacích systémov, v ktorých inštalované kotly nepripravujú teplú vodu.

Vysoké výkonové číslo COP 3,3 odráža, že čerpadlo pracuje veľmi efektívne. V období od jari do jesene budú náklady na teplú vodu až trikrát nižšie než u elektrického zásobníkového ohrievača.

Ohrev vody pomocou tepelného čerpadla aroSTOR je možný aj vtedy, keď vonkajšia teplota klesne na -7 ° C. Tepelné čerpadlo aroSTOR šetrí životné prostredie tým, že neuvoľňuje do vzduchu žiadne splodiny. Využíva energiu z obnoviteľného zdroja tepla, čo je nielen vysoko efektívne, ale aj spoľahlivé riešenie.

Odborný návrh a cenová ponuka …

Návrh a cenová ponuka na moderné vykurovanie, vetranie aj chladenie. Tepelné čerpadlá, vetranie s rekuperáciou, stropné chladenie …